Silencio
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Poszukiwania

+10
Nicole Kendith
Ruby Davies
Mathias le Brun
Lux MacIver
Ophelia March
Órlaith Pádraigín
Alaric Yaxley
Samuel Lestrade
Ethel Rosier
Narrator
14 posters

Go down

Poszukiwania Empty Poszukiwania

Pisanie by Narrator Nie Lut 23, 2014 4:39 pm


W tym temacie możecie zamieszczać ogłoszenia o poszukiwanych przez Was postaciach, potrzebnych do wymarzonej fabuły. Nie narzucamy żadnych wzorów, aczkolwiek zalecamy aby prócz "szukam męża" zamieścić informację z zarysem charakteru, historii czy relacjach z Waszą postacią.
Narrator
Narrator


Liczba postów : 288

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Ethel Rosier Nie Mar 02, 2014 11:23 pm




Sean Ezra Rosier

starszy brat, jej obrońca i najlepszy przyjaciel, z którym wiele już przeżyła i pewnie wiele jeszcze przeżyje; wygląd dowolny, charakter - miło byłoby, gdyby byli do siebie dość podobni, też Śmierciożerca. Pewne elementy jego historii muszą się pokrywać z biografią Ethel, ale poza tym - pełna dowolność. Ukocham I love you

Drama

Członek z Zakonu Feniksa, z którym kiedyś łączył ją romans. W jego wyniku Ethel zaszła w ciążę, po czym straciła dziecko przez zatrucie oparami eliksiru. Stało się to jeszcze na studiach, kiedy frakcje teoretycznie nie zostały odnowione, nie jest jednak powiedziane, że on też był wtedy studentem - mógł to być wykładowca albo po prostu człowiek, którego wtedy poznała. Najważniejsze jest to, że on nigdy nie dowiedział się o ciąży. DRAMA, DRAMA - nie dość, że powinni się teraz nienawidzić, a nie do końca tak jest, to jeszcze on dowie się, że była w ciąży! Och, och, pilnie poszukiwany I love you

NARZECZONY

Szczerze mówiąc, nawet za nim nie przepada, jest to raczej związek z rozsądku. Stara się z nim zaprzyjaźnić, ale to dwa silne charaktery i często się kłócą. Ethel bardzo, ale to bardzo nie chce za niego wychodzić, uważa go za kompletnego idiotę i robi wszystko, żeby zniechęcić jego i rodziców (bo to oni są motorem tego związku), niestety, na próżno. Dobrze by było, żeby był starszy, dobrze postawiony i też był śmierciożercą. Może ją kochać albo nienawidzić. Dam czekoladę łoreło I love you

ˆ kotlet barani  




Ostatnio zmieniony przez Ethel Rosier dnia Czw Mar 06, 2014 5:44 pm, w całości zmieniany 2 razy
Ethel Rosier
Ethel Rosier


Liczba postów : 69
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Zawód : asystentka dyrektora Departamentu MWC
Poparcie : Lord Voldemort

https://silencio.forumpolish.com/t6-ethel-eunice-rosier

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Samuel Lestrade Wto Mar 04, 2014 9:59 am

1. Elaine Lestrade (nieaktualne)
Jaka jest Ellie? To na pewno najlepsza osoba, którą możesz poznać; najlepsza osoba na świecie. Jest tak dobra, tak dobra i tak wyrozumiała, że chciałbym być choć w połowie taki jak ona.
Pięć lat młodsza siostra Samuela, Zakon Feniksa, zawód dowolny, lecz raczej nie celowałabym w pracę w Ministerstwie. Zaręczona (żadne dzikie romanse Zakon-Śmierciożercy nie wchodzi w grę), co godzi w serce Sama, bo po trosze ją traci i nie może przez to być tak nadopiekuńczy jak wcześniej.
Charakterologicznie powiedziałabym, że Ellie ma wszystko to czego brakuje jej starszemu bratu. Jest empatyczna, pomocna i przyjacielska, potrafi ukazać łaskę nawet wrogowi. Tak samo jak Sam podziwia z tego faktu ją (a wręcz uświęca), on podziwia jego. Są sobie oddani w każdej sprawie, są w stanie oddać za siebie życie bez mrugnięcia okiem - wciąż uwiera ich świadomość, że prócz siebie nawzajem nie mają praktycznie nikogo takiego. Maksymalnie zżyci. 
Z innych cech: rozsądna, zabawna, odważna i pełna ciekawości do świata.
Nie zmuszam do żadnego konkretnego wyglądu, ale nie wiedzieć czemu, od samego początku pomyślałam o Keirze Knightley. Ale, wszystko do dogadania.

2. XXX, bromance. (aktualne)
Z faktu, że Elaine jest zaręczona i planuje ślub, a ja lubię rozgrywać swoje postacie psychologicznie, Sam potrzebuje kogoś nad kim mógłby roztoczyć swoją opiekę. Nie lubię się bawić w romanse, ale w porządku byłaby taki dobry, męski bromance, może trochę bardziej romantyczny, jednakże bez wchodzenia w szczegóły, wszystko opierałoby się na przyjaźni i oddaniu. 
A w szczegółach: mugolak, równolatek lub starszy od Samuela, poszukiwany przez MM za niestawienie się na przesłuchaniu, także członek Zakonu. I z tego powodu trafi do mieszkania Lestrada, który zgodzi się go ukrywać. Na początku, z faktu na konflikt charakterów by się nie znosili i ciągle prowadzili wojny, ale później sytuacja by się unormowała.
Charakter: bez szczęścia w miłości, taki mężczyzna, który zakochuje się beznadziejnie w kobietach, które z reguły nie chcą nic więcej. W sumie to typowy Gryfon, jeśli chodzi o osobowość - raczej porywczy, lojalny i bezmyślnie odważny.
Tu z wyglądu mam już bardziej zdecydowane typy. Po pierwsze: żadni modele, bardziej aktorzy, przykładowo: Richard ArmitageMisha CollinsJoaquin Phoenix czy Gerard Butler, w tym kierunku (stawiałabym bardziej na Richarda lub Joaquina, omnom).
Samuel Lestrade
Samuel Lestrade


Liczba postów : 53
Wiek : 32
Skąd : Londyn, Anglia
Zawód : uzdrowiciel

https://silencio.forumpolish.com/t3-samuel-lestrade#4

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Alaric Yaxley Sro Mar 05, 2014 2:12 pm

RODZINA YAXLEY
~ Dostosuję się do każdej wizji. Te, które tutaj proponuję, to - no właśnie - tylko szkice, coś, co wpadło mi do głowy, więc nie wahaj się przedstawiać swojego widzimisię w kwestii charakteru i relacji, nawet jeśli oznaczałoby to Ellarda pracującego dla Zakonu Feniksa (a to byłoby bardzo ciekawe!). Jestem otwarta na wszystkie pomysły <3
~ Wymagania? Nie zniknij po miesiącu, pisz ładne, zgrabne posty (nie wymagam epopei, ale poprawności jak najbardziej!) i dobrze się baw, tworząc postać (i późniejsze dramy  Cool )
~ Mallory, Ellard i Darlene to tylko najbardziej niezbędne postaci. Jeśli masz pomysł na kuzynkę Yaxley(ównę?) albo wyrodnego brata Alarica (jest Sekretarzem Ministra Magii) to także zapraszam do odezwania się ;>
~ Zgłoszenia przyjmuję na PW.


Gianna Yaxley
n i e a k t u a l n e
stanowisko: ukochana żona | wiek: 48+, ale można negocjować | wizerunek: yasmine rossi, również do negocjacji | miejsce zamieszkania: londyn | krew: czysta | zawód: dowolny, ale raczej pani domu

Najlepsze życiowe dopełnienie. Kobieta pełna gracji, klasy, szyku i nadzwyczajnego kobiecego okrucieństwa. Zawsze była dla Alarica wsparciem, dotrzymywała kroku w najbardziej niebezpiecznych pomysłach i bez wahania można ją nazwać jego najlepszą przyjaciółką. 


Ellard Yaxley
n i e a k t u a l n e
stanowisko: ukochany syn | wiek: 27, można delikatnie modyfikować | wizerunek: boyd holbrook, mathias lauridsen itepe itede; ważne, żeby jasnowłosy (względnie) i wyglądający na swój wiek, więc żaden piętnastolatek | miejsce zamieszkania: londyn | krew: czysta | zawód: dowolny

Syn pierworodny, zapatrzony w ojca, chcący pójść w jego ślady. Wykorzystuje nazwisko i znajomości Alarica, żeby piąć się na szczyt kariery w Ministerstwie/Szpitalu/Gdziekolwiek. Ze strony tatusia może liczyć na wsparcie: Alaric widzi go jako godnego następcę i dziedzica. Byłoby wspaniale, gdyby miał już narzeczoną/żonę i dziecko w drodze/na świecie. 



Darlene Yaxley
n i e a k t u a l n e
stanowisko: ukochana córka | wiek: 22, można delikatnie modyfikować | wizerunek: pokocham za sigrid argen, ale jeśli zajęta/nie pasuje, to oczywiście do zmiany | miejsce zamieszkania: londyn | krew: czysta | zawód: dowolny

Oczko w głowie ojca, mała królewna, traktowana jednak trochę protekcjonalnie. Poza tym: pełne pole do popisu w kreowaniu postaci - byleby daleko od Mary Sue!


+ POSTAĆ FABULARNA!

XXX Yaxley
a k t u a l n e
stanowisko: nieukochany brat | wiek: 57+, można delikatnie modyfikować | wizerunek: administracja mówi, że Peter Mullan| miejsce zamieszkania: dowolne | krew: czysta | zawód: Sekretarz Ministra Magii, Śmierciożerca | rodzina: dwójka dzieci

Oddany Śmierciożerca, starszy brat Alarica. Kreacja postaci dowolna!







Ostatnio zmieniony przez Alaric Yaxley dnia Wto Mar 11, 2014 7:38 am, w całości zmieniany 2 razy
Alaric Yaxley
Alaric Yaxley


Liczba postów : 17
Wiek : 57 lat
Skąd : Londyn, UK
Zawód : szef departamentu PPC
Poparcie : Czarny Pan

https://silencio.forumpolish.com/t216-alaric-yaxley

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Órlaith Pádraigín Sro Mar 05, 2014 9:16 pm

Orla to 26 letnia, młoda czarownica pochodząca z rodziny czarodziejów, którzy od pokoleń mieszali się z czym się tylko da. Nie wyznawali nigdy przekonań dzisiejszych Śmierciożerców. 
Orla jest ostatnią dziedziczką płci żeńskiej z rodu Padraigin zapomnianego już  w historii Irlandii. Całkiem niedawno straciła brata, którego śmierć odbiła się na jej zdrowiu psychicznym.
Śmierć Briana nie była skutkiem losowego nieszczęścia, za jego śmierć odpowiadał wilkołak. 
Łatwo można się domyślić iż Orla postanowiła pomścić brata i zlikwidować wilczą maszkarę. 

Szukam więc likantropa :>

Dodatkowo chciałabym aby do zemsty Orli przyłączył się ktoś jeszcze. Kuzyn, daleki krewny, znajomy z lat szkolnych lub przypadkowy człek, który usłyszałby lub widziałby elegancką czarownice w melinie wypytującą o wilkołaki. 

Przyjaciel/Przyjaciółka, znają się z Hogwartu. Próbowaliby dowieść Orlę od zemsty, martwili etc.
Órlaith Pádraigín
Órlaith Pádraigín

Liczba postów : 3
Wiek : 26
Skąd : Dublin

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Ophelia March Sro Mar 05, 2014 10:21 pm

Zostawiając na razie w spokoju rodziców rodzeństwa March, chciałabym się skupić właśnie na znalezieniu starszego brata i młodszej siostry Ophelii. 

D'Artagnan March - 32 lata, najlepiej pracownik Gringotta. Kiedy byli dzieciakami, March był typowym cwaniaczkiem, łobuzem i rozrabiaką - czy bardzo się zmienił i w jakim kierunku - to już sprawa osoby, która podęłaby się grania nim. A więc także ewentualne związki i dzieci. W czasach Hogwartu widziałabym go jako Gryfona, albo Ślizgona, przy czym również chciałabym żeby obecnie był raczej neutralny, albo dobry niż zły. Wszystko jest jednak kwestią ugadania : ) Imię musi zostać, ale podejście do niego jest dowolne, może lubić tą ekstrawagancję, albo zupełnie nie przyznawać się do tego, że ma imię rodem z Trzech Muszkieterów.

Belphoebe "Phoebe" March - 26 lat, ma bardziej ugładzony charakter niż Ophelia (przy czym tu może zadziałać zasada cichej wody), przez co nigdy do końca nie potrafiły się dogadać, chociaż jako siostry zawsze się kochały i wspierały. Może być neutralna, albo całkiem przewrotnie i niespodziewanie - zła. W kwestii imienia podobnie jak wyżej.

Jeśli zaś chodzi o wygląd rodzeństwa to niczego nie narzucam, chociaż wolałabym, żeby cała trójka była do siebie choć trochę podobna (ciemne włosy, etc...)


Ostatnio zmieniony przez Ophelia March dnia Wto Mar 11, 2014 1:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ophelia March
Ophelia March


Liczba postów : 32
Wiek : 27
Skąd : St Ives; Anglia
Zawód : Amnezjatorka
Poparcie : Zakon

https://silencio.forumpolish.com/t224-ophelia-march#324

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Lux MacIver Sro Mar 05, 2014 11:02 pm

Trochę tego będzie, ale obiecuję, że  napisane skrótem byście przeczytali Wink

Rodzina

Bliższa lub dalsza - najlepiej obie ;)ktoś ze strony ojca. Generalnie chodzi mi o to, by większość była po złej stronie mocy.

Jeszcze karty nie mam, ale już na wstępie powiem, że Lux to osoba która zawsze była rozdarta między sumieniem, a obowiązkiem i oczekiwaniami rodziny. Jedni zarzucają jej tchórzostwo - jest neutralna, inni podziwiają, że się nie ugięła. Ma dobre relacje z rodziną, ale to nie znaczy, że się uwielbiają. Oni nie ufają jej w 100%, a ona im. Kochają, bo ta sama krew, natomiast stanie po środku im nieco wadzi, chociaż chcą ją ciągnąć na swoją stronę. Wynik? Dużo starć słownych, kłótnie, czasem próby naprawienia relacji etc.

Przyjaciel i Przyjaciółka

Czytać: facet i kobieta. Dwójka przyjaciół, z którymi zna się od czasów szkoły (czyli powiedzmy wiek 28-33 lata), nie ważne czy byli z tego samego domu czy nie. Ale połączyła ich przyjaźń. Najlepiej by byli neutralni bądź z Zakonem Feniksa. Takie osoby, które faktycznie są szczere, pomocne i którym można powierzyć wszystkie sekrety.

Przyjaciółka

Osoba, z którą zawsze się dogadywała, ale... jest po stronie Czarnego Pana i na tę stronę chce ją przeciągnąć. Więc nie jest to do końca relacja szczera, raczej lekka manipulacja (bądź zmiana charakteru tej relacji przyszła z powrotem Voldemorta). Taki diabełek szepczący do ucha : >
Lux MacIver
Lux MacIver


Liczba postów : 8
Wiek : 30 lat
Skąd : Inverness, Szkocja
Zawód : uzdrowicielka w św. Mungu (oddział urazów pozaklęciowych)
Poparcie : (jeszcze) neutralna

https://silencio.forumpolish.com/t245-lux-maciver

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Mathias le Brun Czw Mar 06, 2014 5:41 pm

WIĘC I CZAS NA MNIE. 

Poszukuję rodzinki zastępczej, a mianowicie...
...gdy le Brun miał 11 lat to zaadaptowała go jakaś czarodziejska rodzina, do tej pory mieszkał w sierocińcu. Zanim jednak ktokolwiek podejmie się tego zadania, musi mieć na uwadze, że Matijas sprawiał, sprawia i będzie sprawiał setki zawodów, kłopotów, a poza tym to mugolak, więc śmierciożercy odpadają. 

WIĘC JAK KTOŚ SZUKA STARSZEGO BRACISZKA LUB TRUDNEGO DZIECKA TO SIĘ POLECAM. 

I to chyba na tyle, nie ma po co się rozpisywać.
Mathias le Brun
Mathias le Brun


Liczba postów : 8
Wiek : 28 lat
Poparcie : Neutralne

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Ruby Davies Czw Mar 06, 2014 6:18 pm

znalezione ;3


Ostatnio zmieniony przez Ruby Davies dnia Pią Mar 07, 2014 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Ruby Davies
Ruby Davies


Liczba postów : 27
Wiek : 26 lat
Skąd : Londyn
Zawód : alchemiczka na oddziale urazów magizoologicznych | szmuglerka
Poparcie : Zakon Feniksa

https://silencio.forumpolish.com/t243-ruby-davies

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Nicole Kendith Czw Mar 06, 2014 8:22 pm

Poszukiwany Michael Kendith!

Pokocham osobę, która odważy się zagrać tą postacią! Odpłacę się czekoladą i niezłą dramą <3
A co do Mike'a:
Śmierciożerca, około 50-tki. 

Ojciec był zbyt zapracowany. Pracował w departamencie obrony przed czarną magią, wiesz? Niezwykła ironia, jak na moje... Częstokroć znikał na całe dnie, jednak mama o nic go nie podejrzewała. W końcu, to były ciężkie czasy, Ten Którego Imienia Nie Można Wymawiać krążył po świecie i polował. Mama była przekonana, że ojciec walczy w imię wolności, była z niego dumna. Chciała bym i ja, kiedyś, była tak odważna jak on. "Twój ojciec osiągnie wiele w swoim życiu" mówiła - "Jest człowiekiem jakich trudno znaleźć w dzisiejszych czasach. Kochający, odważny, wierzący w ideały".
Przestraszyłam się. Nie rozumiałam co się dzieje. Nie wiedziałam czemu tata wymachuje różdżką, czemu mama płacze i krzyczy.
..I wtedy ojciec się do niej zbliżył. Złapał mamę za ramiona, potrząsnął nią. Mama się szarpnęła, była przerażona, spróbowała się wyrwać. Gdyby nie trzymał ją z takim uporem... Może wtedy nie straciłaby równowagi. Może by się nie przewróciła.
Nigdy więcej go nie widziałam. Tamtego dnia po prostu... uciekł.
Swoją drogą, słuch o nim zaginął. Kiedy Sam Wiesz Kto został odsunięty z areny przez Harry'ego z radaru zniknął także Michael Kendith. Nie wiem gdzie teraz jest...

Daję pełną dowolność co do losów Michaela po upadku Voldemorta! Proszę jednak o pamiętanie o tym, iż zabił on żonę zupełnie przypadkowo, że ją kochał. Plus, kochał swoją córkę.
Ciekawie może się zrobić, kiedy rodzina spotka się znowu po latach! Więc zachęcam!
Chętnych proszę o pw Wink
Nicole Kendith
Nicole Kendith


Liczba postów : 22
Wiek : 25
Skąd : Londyn
Zawód : Opiekun hipogryfów
Poparcie : Zakon Feniksa

https://silencio.forumpolish.com/t231-nicole-kendith#389

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Anastasia Rowle Pią Mar 07, 2014 10:30 am

 Śmierciożercy:
 Odpowiedzialni za śmierć syna Anastasi, z rozkazu Czarnego Pana, mieli namówić ją i jej męża na współpracę. Jednak coś poszło nie tak jak miało wyglądać, puściły nerwy i zaklęcie trafiło nie tą osobę co trzeba. Szczegóły, wersja wydarzeń do ustalenia na PW. Może być to więcej niż jednak osoba, jak najbardziej. Szczera nienawiść z strony mojej bohaterki, jednak ta nadal nie zdaje sobie sprawy, kto jest odpowiedzialny za jej tragedię. - aktualne


Dwójka śmierciożerców, którzy zamaskowani lub nie, zażądali współpracy od Any. Na razie odwiedzili ją tylko dwa razy, raz zastraszając, a drugi wyciągając cenne informacje na temat Departamentu w jakim pracuje, jeszcze za czasów, kiedy jej szefem nie był Alaric. -aktualne
Spoglądałam na nich lekko przestraszonym wzrokiem. Rozumiałam czego chcieli i dlaczego tutaj są, jednak nie zdawałam sobie sprawy dlaczego zmuszali akurat mnie. Miałam dość własnych problemów i nie miałam ochoty mieszać się w czyjeś sprawy. Jednak ta dwójka nie wyglądała na taką, z którą mogło się negocjować. Miałam do wyboru albo wysłuchać dokładnie o co im chodzi i ewentualnie zostać zmuszoną do danej rzeczy, stanąć do walki jeden na dwóch, mimo moich umiejętności mogła się ona skończyć bardzo różnie, albo kategorycznie zacząć uciekać. Ostatnie nie wchodziło w rachubę. Po chwilowym przemyśleniu sytuacji postanowiłam wybrać wariant numer jeden i mieć nadzieje na jakiś pomysł który miał zrodzić się w mojej głowie. Byłam już całkiem inną osobą, dawne życie powoli znikało za oparami dnia codziennego. Musiałam zacząć martwić się o siebie samą, nadeszły ciężkie czasy.

Mąż
aktualne
IMIONA: dowolne | NAZWISKO: dowolne | WIEK: 31 lat | MIEJSCE URODZENIA: dowolne | MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Londyn | CZYSTOŚĆ KRWI: czysta, ewentualnie ¾ | DOM: slytherin | ZAWÓD: dowolny | NARZUCONA RODZINA: Anastasia Rowle – żona, Syn, który został zamordowany.

Szczegóły PW. Mężczyzna zmienił się przez lata, preferowała bym grupę neutralną lub śmierciożerców. 


Ostatnią podróż z Hogwartu pociągiem w towarzystwie moich przyjaciół z szkoły pamiętam bardzo dobrze, pamiętam także jednego chłopaka, który potem znów pojawił się w moim życiu. Był inny od wszystkich ślizgonów, podobnie jak z ja z bardzo dobrego domu o tradycji czystej krwi, jednak wyjątkowo dobrze mi się z nim rozmawiało. Był otwarty, niezaślepiony żadnymi ideałami, myślał o przyszłości miał marzenia i plany. Swoją postawą zauroczył mnie dość szybko, chyba i ja mu się spodobałam. Co dziwne wcześniej w Hogwarcie nie rozmawialiśmy często, może ja byłam zbyt chłodna, może on widział w mojej osobie kogoś innego. Obiecałam mu spotkanie w Londynie, jeszcze na peronie kiedy witałam się z moją mamą i bratem pomachał mi radośnie. Był naprawdę uroczy. 
Wpatrywałam się w mojego śpiącego synka, miał taką cudną twarzyczkę, cały był cudowny. Kochałam go całym sercem, podobnie jak mojego męża, który jadł właśnie kolację. Byli dla mnie całym światem, nikt inny nie liczył sie tak bardzo jak oni.
 Przecież miał tylko jechać do swoich rodziców, zabrać naszego synka do dziadków na weekend, ja nie mogłam tego zrobić znów musiała zostać dłużej w pracy. Nie chciałam by używał teleportacji, jednak się zgodziłam. Może gdybym wybrała się z nimi, gdybym tam była może nic by się nie stało, wydarzenia mogły potoczyć się całkiem inaczej. Nikt nie jest w stanie zrozumieć tego rodzaju bólu, jeśli nigdy go nie przeżył. Zrzucałam winę na wszystkich, najczęściej na siebie samą, zaczynałam tracić zmysły i nie dostrzegać ludzi, którzy byli dookoła mnie. Mówili iż był to przypadek, że zostali  kimś pomyleni, że nie oni byli celem. Ja wiedziałam, iż na pewno coś musiało się stać, to nie mógł być nieszczęśliwy wypadek. Ktoś chciał coś od mojego męża, to on był celem, jednak przez przypadek zamiast go schwytać zamordowali nasze dziecko. W moim przekonaniu powinnam teraz znajdować się pod ziemią, też powinnam nie żyć. Poczułam słony smak łez na moich ustach i rękę mojego brata na ramieniu. Po chwili przytulił mnie lekko i powiedział spokojnie: Damy sobie jakoś razem radę, nie zostawię Cie. Wtedy jeszcze nie wierzyłam w jego słowa, chciałam wyrwać się i rzucić na kolana przed nagrobkiem, na którym zostały wyryte imię i nazwisko mojego syna

Brat
aktualne
IMIONA: dowolne | NAZWISKO: Rowle | WIEK: 38+| MIEJSCE URODZENIA: Wielka Brytania, Londyn | MIEJSCE ZAMIESZKANIA: dowolne | CZYSTOŚĆ KRWI: czysta | DOM: slytherin | ZAWÓD: dowolny | NARZUCONA RODZINA: | Anastasia Rowle – siostra |


Smierciożerca, całkowicie oddany  wizji ojca, zależy mu tylko na sobie i rodzinie, nikt inny nie jest dla niego ważny. Wciąga siostrę w szeregi Czarnego Pana i to z jego powodu Anastasia była zastraszana przez jego popleczników. Szczegóły do ustalenia, 



Kochałam brata  bardzo, był jedyną osobą, która była tak naprawdę bliska mojemu sercu. Oczywiście podobnie jak mama i tata, jednak to uczucie było mocniejsze, wtedy wydawał mi się taki wspaniały, odważny, zabawny. Często jak rodzice nie widzieli wyczarowywał dla mnie jakieś zabawki, oni uważali iż jestem już na nie za duża, Jakbym kiedykolwiek mogła powiedzieć, iż mój wiek był odpowiedni, niestety nie. 
Opowiadał mi o nowych rzeczach jakich nauczył się w szkole, szlamach które nie potrafiły poradzić sobie z prostymi zaklęciami i o testach, na których całkiem nie dawali sobie rady. Śmiałam się z nich, uważałam ich za głupków którzy trafili do szkoły przez zwykły przypadek i powinni zostać z niej usunięci. Było to dla nie śmieszne, lecz po postacią zabawy przekazywał mi pewne zasady i postulaty, które rodzice już dawno wpoili mu do świadomości. Nie wiem czy robił to świadomie, czy niekoniecznie ale robił to lepiej niż zaślepieni czystością krwi rodzice.
Ważne jednak, że tata był zadowolony, skarcił mnie lekko za brawurę nie mniej jednak w jego oczach dostrzegłam ten sam błysk, kiedy patrzył na mojego brata
Mój brat był w to zamieszany jeszcze mocniej, sam należał do osób stojących po stronie tego czarodzieja, którego imienia niewolno wymawiać. Sam przez te dwa miesiące nauczył mnie kilku zaklęć.
W moim przekonaniu powinnam teraz znajdować się pod ziemią, też powinnam nie żyć. Poczułam słony smak łez na moich ustach i rękę mojego brata na ramieniu. Po chwili przytulił mnie lekko i powiedział spokojnie: Damy sobie jakoś razem radę, nie zostawię Cie. Wtedy jeszcze nie wierzyłam w jego słowa, chciałam wyrwać się i rzucić na kolana przed nagrobkiem, na którym zostały wyryte imię i nazwisko mojego syna


Anastasia Rowle
Anastasia Rowle


Liczba postów : 23
Wiek : 31
Skąd : Londyn
Zawód : Asystent Szefa Departamentu Przestrzegania Prawa Czarodziejów
Poparcie : Lord Voldemort

https://silencio.forumpolish.com/t233-anastasia-rowle

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Katakumba Fanneshore Pią Mar 07, 2014 8:10 pm

Konstantin Fanneshore
No ogółem, to brat i ja oraz siostrzyczka moja (Kostka też) niestety do mnie podobna toć w toćkę rozumowo, uwielbiamy Konstantina. Ale Kostia jest zły, no i wiecie rządzi królestwem pełnym os, w zasadzie nami gardzi. Choć my dzielnie mu służymy!
Kostia mówi:
- Wymasować mi stopy plebsie!
Duet Katakumb i siostrzyczka lecą z jak uszczęśliwione głuptaki i masują stopy.
- Won śmiecie
Na braterskie wezwanie głuptaczki cukrowe znikają, ale Kostię wciąż kochają. Na każde zawołanie się zjawiają.
Ba! Oni go wręcz uwielbiają! Czują się klawo w jego towarzystwie, jest ich idolem, co pewno irytuje Kostię, ale tanią siłą roboczą nie pogardzi.
Kostia - najstarszy syn rodu, jedna chluba rodziny, poszukiwany. Głuptaki pięknie się zajmą braciszkiem <3
Katakumba Fanneshore
Katakumba Fanneshore


Liczba postów : 31
Wiek : 20
Skąd : Nie chcę tego wiedzieć
Zawód : nierób, czasem dorabia sobie w Magicznej Manufakturze Cukierków
Poparcie : chyba zakon, ale raczej kieruje się zasadą - Nie krzywdźcie mojej dupci!

https://silencio.forumpolish.com/t258-katakumba-fanneshore#491

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Luwin Pender Nie Mar 09, 2014 1:08 pm

Poszukuję około dwóch postaci, mugolaków, którzy wraz z Luwinem ukrywaliby się przed Ministerstwem, pod opieką Zakonu. W sumie wszystko dowolne - wiek, historia, charaktery, zawody. Jednak, muszą mieć świadomość, że w najbliższym czasie będą musieli przebywać ze sobą na niewielkiej powierzchni przez jakiś czas.
Luwin Pender
Luwin Pender


Liczba postów : 9
Wiek : 43
Skąd : Portgower, Szkocja
Zawód : uciekinier
Poparcie : Zakon Feniksa

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Elaine Lestrade Pon Mar 10, 2014 3:57 pm

Poszukuje narzeczonego - aktualne


    IMIĘ I NAZWISKO POSTACI: obojętne PŁEĆ: M WIEK: 27 lat, ewentualnie 28 HISTORIA: Myślałam nad tym by oboje byli z tego samego domu, Hufflepuff. Byli przyjaciółmi, często rozrabiali...ale nigdy nie przypuszczali, że mogą być razem. Pan X mógł być w drużynie quidditcha, gdzie dołączyła i Elaine. Mógł mieć dziewczynę w Hogwarcie, ale nic z tego nie wyszło. Elaine prowadzi sklep z miotłami na Pokątnej i należy do Zakonu Feniksa. Historię można poprowadzić o wile ciekawiej na fabule, bo tutaj chodzi tylko o to co było kiedyś. Od nic niezwykłego. CHARAKTER: Raczej do wyboru, ale fajnie by było gdyby był z dużym poczuciem humoru, w szkole mógł się nieco puszyć. Roztargniony i wtedy El przywraca go do pionu. RELACJE GOTOWE: Elaine Lastrade - narzeczona  Samuel Lestrade - brat El, nieco zazdrosny o ich relacje i nadopiekuńczy w stosunku do siostry. INNE: W sumie to nie mam wymagań wielkich co do wyglądu. Mogę coś zaproponować jakby co  I historię możemy opisać wspólnie. 
Elaine Lestrade
Elaine Lestrade

Liczba postów : 4
Wiek : 27
Skąd : Londyn
Poparcie : Zakon Feniksa

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Empty Re: Poszukiwania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach