Silencio
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Klepanka

+3
Mathias le Brun
Bethany Watson
Narrator
7 posters

Go down

Klepanka Empty Klepanka

Pisanie by Narrator Czw Lut 27, 2014 7:59 pm

Wymyślamy trzy pytania, a następnie wybieramy osobę która ma na nie odpowiedzieć.
Mogą być banalne, nie pogardzimy też tymi głębokimi i wymagającymi zastanowienia.

Klepię pierwszą osobę, która się tu zjawi!
1. Kiedy, jak i gdzie zaczęła się twoja przygoda z pbfami i co cię przy nich jeszcze trzyma?
2. Jeśli miał(a)byś szansę narodzić się w ciele kogoś sławnego, kto by to był i dlaczego?
3. Zakładając, że przez kilka godzin masz iście boską moc, co byś z nią zrobiła? Zaledwie ułamek dnia na wykorzystanie nieograniczonej mocy...

 Cool
Narrator
Narrator


Liczba postów : 288

Powrót do góry Go down

Klepanka Empty Re: Klepanka

Pisanie by Bethany Watson Sro Mar 05, 2014 9:31 pm

hehs Cool
1. Ojacie, moja przygoda z pbfami zaczęła się z jakieś cztery lata temu (tak ,to była chyba druga gimnazjum) w dość nietypowych warunkach, bo na informatyce. Moja przyjaciółka (głównie przez pbf'y zaprzyjaźniłyśmy się) opowiadała mi o tych wszystkich grach fabularnych, że znalazła jakieś fajne forum potterowskie i takie tam. Tak jak wcześniej wspomniałam, dzięki pbf'om zawarłam wiele przyjaźni, które raczej nie mają zamiaru rozpadać się przez najbliższe lata, mnóstwo wspaniałych i ciekawych ludzi, rozwinęłam się literacko, a w modelach i modelkach jestem tak obeznana, że gimbusiarskie fanpejdże na fejsbuku to pikuś (nie wierzę :c). Lubię grać na forach i jak na razie nie mam zamiaru z nich rezygnować. Oczywiście były takie dni, w których postanawiałam sobie, że kończę z grą, forami, czas ogarniać życie itp. Jednak to strasznie szybko się zmieniało i na nowo szukałam kolejnych nowych for, hehs.
2. Ciężko wybrać, mam tylu ulubionych aktorów, aktorek, modelek, itp, nie wiem. może Benkiem Cumberbatchem, Martinem Freemanem, Davidem Tennantem, co to za trudne pytanie :C
3. Cholera, pewnie przez dłuższy czas zastanawiałabym się co konkretnie chciałabym zrobić, aż w końcu skończyłoby się na jakiejś iście banalnej rzeczy, nie mam pojęcia. To znaczy planowałabym wiele ciekawych przygód, szalonych wycieczek, nie wiem czego jeszcze, hehs.

hmhmhmhmh klepię Mathiasa le Bruna i idę na łatwiznę ponawiając pytania, hehs zaciesz
Bethany Watson
Bethany Watson


Liczba postów : 14
Wiek : 25
Skąd : Limerick, Irlandia
Zawód : sprzedawczyni w księgarni Esy Floresy
Poparcie : brak

https://silencio.forumpolish.com/t229-bethany-watson

Powrót do góry Go down

Klepanka Empty Re: Klepanka

Pisanie by Mathias le Brun Sro Mar 05, 2014 10:03 pm

OKSY KOKSY. SO. 

1. Well... 
... to było siedem/sześć lat temu. Siedziałam czasami na jakiejś dziwnej grze, gdzie się hoduje smoki, było też o niej forum, na nim ludzie, aż w końcu ktoś mnie zaprosił na takiego pbf'a. Co prawda o wilkach, ale jednak, wiem, że spędziłam na tym z dwa lata, potem zrobiłam sobie przerwę aż trafiłam na forum o Hogwarcie, od tamtej pory siedzę z przerwami.
I nie wiem właściwie dlaczego, poznałam wielu ludzi, niektórych (to tak naiwnie brzmi, gasz) boję się chyba w pewien sposób stracić, a przecież fora to coś, co nas łączy, tak sądzę. Zerwać z tym to tak jak zostawić za sobą to wszystko, co się przez ten czas doświadczyło, a chyba było tego zbyt wiele, by można było zrobić to ot tak, o. A poza tym to super zabawa, heheszky. 
2. Nie chciałabym być nikim sławnym, ale mogłabym być mężczyzną, który rozdawał pizzę podczas rozdania Oscarów lub bratem Lupity Nyong:
Klepanka Ellen-oscar-selfie
:C być na takim zdjęciu z takimi ludźmi i być "nikim" to jak wygrać życie. ;_; 
3. Mam listę miejsc i rzeczy, które chcę zrobi
ć przed śmiercią, PROSTE - ZROBIŁABYM JE, ZIĄ. 

TO JA KLEPIĘ SAMUELA LESTRADE I PYTAM:
1. Miejsce na ziemi, w którym chciałabyś żyć i dlaczego.
2. Jeśli miałabyś szansę zagrać w jakimś filmie - w którym i kogo? UZASADNIJ. zaciesz
3. Gdybyś miała wybrać jedną jedyną rzecz, którą miałabyś otrzymać - co by to było?
Mathias le Brun
Mathias le Brun


Liczba postów : 8
Wiek : 28 lat
Poparcie : Neutralne

Powrót do góry Go down

Klepanka Empty Re: Klepanka

Pisanie by Samuel Lestrade Sro Mar 05, 2014 10:17 pm

O nie!
Okej, więęęęęc.

1. Miejsce na ziemi, w którym chciałabyś żyć i dlaczego.
Wielka Brytania, Londyn lub jakaś typowa, niewielka mieścina, najlepiej nad morzem, z tymi cudownymi domkami. Od zawsze kręci mnie tamtejsza kultura, zwyczaje, wszystko. I od zawsze nęci mnie myśl o wyjeździe, spełnieniu tego malutkiego, uwierającego pragnienia. Zobaczymy, może się uda.

 2. Jeśli miałabyś szansę zagrać w jakimś filmie - w którym i kogo? UZASADNIJ. 
A może być serial? Bo jeśli tak, to byłabym Lestradem w Sherlocku, bo on to tak bardzo moja dywizja, więc mogłabym się macać do woli!
Klepanka Tumblr_misqnjrC361s4nfigo1_500
Okej, ale film. Uh. UH. Myślę, że zagrałabym... Kutfa. Może Amy z Her? Pasuje mi ona charakterowo i mieć takiego fajnego kumpla jak Theodor - <3.

3. Gdybyś miała wybrać jedną jedyną rzecz, którą miałabyś otrzymać - co by to było?
TARDIS.

UWAGA, klepię *werble* Ethel Rosier!
1. Gdybyś miała wybrać jedną postać z Pottera, z którą miałabyś pójść na romantyczną kolację, kto by to był i dlaczego? ;>
2. Co było pierwsze - jajko czy kura?
3. I to skopiuję, bo fajne pytanie. Kiedy, jak i gdzie zaczęła się twoja przygoda z pbfami i co cię przy nich jeszcze trzyma?
Samuel Lestrade
Samuel Lestrade


Liczba postów : 53
Wiek : 32
Skąd : Londyn, Anglia
Zawód : uzdrowiciel

https://silencio.forumpolish.com/t3-samuel-lestrade#4

Powrót do góry Go down

Klepanka Empty Re: Klepanka

Pisanie by Ethel Rosier Sro Mar 05, 2014 10:51 pm

1. Ojejciu! Oczywiście, że z którymś z bliźniaków! Pierwsza miłość mojego życia, obydwoje, bo w sumie nie mogłabym zdecydować, którego uwielbiam bardziej. Na innych nigdy pod tym względem nie patrzyłam, ale F&G to moja miłość forever. Całkowicie w moim typie, choć może trochę zbyt rozbrykani zaciesz

2. Paulina filozof jestem zdania, że pierwsze było jajko! Mimo wszystko to, żeby była kura, musi być jajko, bo czym byłaby kura przed byciem kurą, skoro nie jajkiem? Przecież nie pojawiłaby się nagle, tak ni stąd ni zowąd, musiała się najpierw ładnie wykluć i tak dalej. A skąd się wzięło jajko? Może to jakaś mutacja, może kosmici je podrzucili, nie wiem, nie wnikam, ale jedno jest pewne, dobrze że jest, bo bez niego nie byłoby jajecznicy!

3. Jakoś pod koniec 2010 roku, wspaniały ostatni rok gimbazy! Nie pamiętam już, jak zaczęła się moja przygoda, ale musiałam jakoś sama znaleźć link do mojego pierwszego i jedynego przez następne 2 lata forum. Główkuję i główkuję, ale nie mam pojęcia, jak to się stało, starość nie radość – pamięć czasami zawodzi :c
Poznałam tu mnóstwo niesamowitych ludzi, no i mogę się tu odstresować, trochę zapomnieć o problemach i rozwijać się artystycznie! Zawsze lubiłam pisać, ale odkąd gram na pbf’ach moja pasja się pogłębiła, a dodatkowo lepiej mi się teraz pisze choćby prace na polski, szybciej potrafię ułożyć myśli, szybciej znajduję potrzebne słowa i szybciej piszę na klawiaturze, ot co!
 
Klepię… Ophelię!
1. Co jest twoim największym marzeniem?
2. Jaka postać z bajki jest do ciebie najbardziej podobna? Co cię z nią łączy?
3. Czy wierzysz w pozaziemskie formy życia? Czemu tak/nie?
Ethel Rosier
Ethel Rosier


Liczba postów : 69
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Zawód : asystentka dyrektora Departamentu MWC
Poparcie : Lord Voldemort

https://silencio.forumpolish.com/t6-ethel-eunice-rosier

Powrót do góry Go down

Klepanka Empty Re: Klepanka

Pisanie by Ophelia March Sro Mar 05, 2014 11:19 pm

O Merlinie. Jak trzeba to trzeba Razz

1. Mam tyle różnych marzeń, że aż strach wszystkie wymieniać. Niektóre są bardzo głupie, inne wręcz nie do spełnienia. Ale od paru dobrych już lat śnię o tym, żeby w przyszłości otworzyć kawiarnię artystyczną. Będą w niej piękne, klasyczne meble z antykwariatu, każdy inny, a jednak wszystkie będą łączyć się w jedną cudowną całość, przy ścianach regały z książkami, a gdzieś w kąciku pianino, przytłumione światło, szmer rozmowy, zapach herbaty i ciasta w powietrzu…

2. Nie łatwiej było „ulubiona postać?” : P Jeśli mam być szczera to nie wiem -  jestem strasznie rozdwojoną osobą (znak zodiaku ma jednak chyba jakieś znaczenie ^ ^) i nie wiem do kogo mogłabym się porównać? Może do Belli z Pięknej i Bestii? Moje miasto wydaje mi się klaustrofobiczne, pochłaniam książki niemal na wyścigi, żeby zdecydować się na związek muszę się naprawdę zakochać, tak po całości, jestem związana ze swoją rodziną i czasami nieco "wyrywna".

3. Nie wiem :3 Wszechświat jest taki ogromny, że wydaje się niemożliwym, żebyśmy byli tutaj tylko my na naszej małej ziemi. Z drugie strony – czy do tej pory nie powinniśmy mieć już czegoś więcej poza kręgami w zbożu i rozmazanymi plamami na zdjęciach gdyby Inni faktycznie istnieli?

 
To ja klepnę sobie Hannah!
Uno. Co uważasz za swoje największe osiągnięcie do tej pory? Z czego jesteś najbardziej dumna?
Dos. Jeśli mogłabyś wybrać sobie jeden język, który miałabyś w magiczny sposób opanowany do perfekcji – jaki to byłby język i czemu?
Tres. I też chcę wiedzieć o początkach grania oraz o ty czemu wciąż to robisz – to ciekawa kwestia jest ^ ^


(Że niby umiem po hiszpańsku.)
Ophelia March
Ophelia March


Liczba postów : 32
Wiek : 27
Skąd : St Ives; Anglia
Zawód : Amnezjatorka
Poparcie : Zakon

https://silencio.forumpolish.com/t224-ophelia-march#324

Powrót do góry Go down

Klepanka Empty Re: Klepanka

Pisanie by Hannah Harvey Czw Mar 06, 2014 4:57 pm

1. Moim największym osiągnięciem jest to, że żyję i jeszcze dotąd nikogo nie zamordowałam, choć wielokrotnie miałam ochotę.

A tak serio to nie mam pojęcia. Niewiele jest rzeczy z których jestem baaardzo dumna, ale i tak nie potrafię wybrać takiej jednej, najbardziej pro.

2. Gdybym tylko mogła wybrać jeden język, którym w magiczny sposób nagle mogłabym posługiwać się jak ojczystym, wybrałabym... Język elamicki, abym mogła odczytać pismo protoelamickie, które dotąd nie zostało rozszyfrowane. Zachowały się tabliczki. Ja bym je przetłumaczyła i zbiła na tym miliony, dziękuję, dobranoc.

3. Grać zaczęłam w klasie pierwszej gimnazjum (czyli... pięć i pół roku temu). Na początku ta tekstówkach takich jak Amorion, Santic, Messir. Moje postaci były tragiczne, a sesje tak denne, że boję się o tym wspominać. Ale z upływem czasu chyba było trochę lepiej, tak mi się przynajmniej wydaje... Dwa i pół roku temu znalazłam się na pbfach, a regularnie gram na jednym. Plus jedna vallherówka.
Czemu dalej gram? Bo uwielbiam pisać i mogę się w tekstówkach spuszczać literacko, kiedy tylko przyjdzie mi na to ochota.


Kleeepię... Nateła, czyli Niklausa Burke.

1. Gdzie uciekniesz, jeśli zacznie się III wojna światowa, Putin założy okulary i zrobi Ci wjazd na chatę? Możesz wybrać dowolne miejsce na ziemi. Odpowiedź uzasadnij.

2. W jakim świecie fantastycznym chciałabyś się najbardziej znaleźć?

3. Opowiedz nam o najgłupszej wpadce jaka Ci się zdarzyła.
Hannah Harvey
Hannah Harvey


Liczba postów : 15
Wiek : 27 lat
Skąd : Londyn
Zawód : Barmanka
Poparcie : Neutralna

https://silencio.forumpolish.com/t222-hannah-harvey

Powrót do góry Go down

Klepanka Empty Re: Klepanka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach