Silencio
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niklaus Augustus Burke

Go down

Niklaus Augustus Burke Empty Niklaus Augustus Burke

Pisanie by Niklaus Burke Sro Mar 05, 2014 4:26 pm




Niklaus Augustus Burke

Alain Delon




26 lat
Londyn
Uzdrowiciel
Orzeł cesarski
martwa annie
czysta

Usposobienie

Lorem ipsum dolor sit amet mauris viverra sodales. Aenean feugiat felis. Integer neque odio at blandit libero. In hac habitasse platea dictumst. Vestibulum risus tortor, hendrerit purus. Aenean bibendum. In viverra lacinia. Vestibulum nibh wisi, tempor magna sapien, tempus rutrum et, vehicula wisi, dapibus aliquam. In congue dolor. Quisque justo non enim non eros. Mauris rutrum, enim nec nisl felis non leo. Integer ac est eu pede bibendum vel, dignissim volutpat eu, facilisis nunc, rhoncus eget, molestie sed, luctus eget, neque. Cras dolor non nibh ultricies accumsan. Fusce a adipiscing elit. Quisque tortor. In laoreet condimentum, urna eu dui vel laoreet hendrerit wisi. Morbi nibh. Ut blandit, dapibus sit amet turpis egestas. Mauris tempor posuere, tempor tristique, urna a luctus.

Aparycja

Dziś wyjątkowo dostaję wolne. Nie mam co ze sobą zrobić. Krążę wokół bez celu, z rękami w kieszeniach. Obserwuję twarze. Nawet lubię tę okolicę, o każdej porze dnia i nocy po ulicach kręci się tu wystarczająco dużo dziwaków, abym mógł zwrócić na siebie czyjąś uwagę. Nie, żebym wyróżniał się z zasady, nie jestem w końcu nikim szczególnym. Rzadko też opuszczam pokój inaczej niż przez kominkową sieć Fiuu. Zaraz po odbębnieniu obowiązkowych praktyk zostałem przyjęty na etat w Mungu, więc nadmiar wolnego czasu jest mi praktycznie obcy. Niespodziewanie przystaję pod jednym z pubów. Przyglądając się sobie przez dłuższą chwilę w szklanej witrynie okna nie odnajduję niczego wartego zapamiętania, niczego charakterystycznego. Babcia swego czasu, prawdopodobnie z tęsknoty, uwielbiała podnosić kwestię mojego rzekomego podobieństwa do dziadka i kto wie, może nie przesadzała. Zanim pożar pochłonął rezydencję, w hallu wisiał jego portret pokryty znaczną warstwą kurzu i faktycznie, już wtedy oboje wyglądaliśmy podobnie surowo, odpychająco. Ot, po latach, w szybie widzę tylko mniej zmarszczek na poszarzałej cerze, brak imponującego zarostu na tych samych zapadniętych policzkach, ciemne włosy, które nie dają się poskromić, spieczone usta, wąska górna warga, podkrążone oczy po dyżurze; duże oczy, niebieskie z jasnymi plamkami wokół wąskich źrenic – jeśli coś miałoby przykuwać uwagę, to tylko one. Na co dzień chodzę wyłącznie w prostych, czarnych ubraniach, bo tak, bo lubię czerń i jaskrawozielona szata uzdrowiciela wystarczy dla odmiany, tyle, jeśli chodzi o kolory. Jestem wysoki, nie najgorzej zbudowany. Przez lata należałem do najniższych, najbardziej wątłych dzieciaków w całej szkole, o zgrozo. Zacząłem rosnąć bardzo późno, dopiero w okolicach czwartego rocznika, kiedy wszyscy inni patrzyli na małego mnie z góry, włącznie z najlepszymi kumplami, którzy oczywiście nie szczędzili mi z tego powodu różnych docinek. W mgnieniu oka jednak zrównałem się z nimi, zmężniałem. Udało mi się zgarnąć pozycję pałkarza w barwach Slytherinu i nie oddałem jej aż do ukończenia Hogwartu. Wiadomo, za czasów szkolnych byłem w nieporównywalnie lepszej formie niż teraz…
W ogóle byłem l e p s z y niż teraz.
Grupa osób siedzących w środku przy stoliku rzuca w moim kierunku spojrzenia obarczone dużą dozą niepewności, jakbym był jakimś seryjnym mordercą; zabawne, nie są oni bynajmniej tak daleko od prawdy. Owszem, mój wyraz twarzy naturalnie przybiera nieprzyjazną, zaciętą lub ponurą formę, lecz szczerze wątpię, iż promieniałbym jak słońce, gdybym miał na to wpływ. Gości dręczę jeszcze przez chwilę specjalnie wygenerowanym uśmiechem psychopaty, po czym najzwyczajniej w świecie odchodzę w stronę domu, cicho pogwizdując.

Biografia

Lorem ipsum dolor sit amet mauris viverra sodales. Aenean feugiat felis. Integer neque odio at blandit libero. In hac habitasse platea dictumst. Vestibulum risus tortor, hendrerit purus. Aenean bibendum. In viverra lacinia. Vestibulum nibh wisi, tempor magna sapien, tempus rutrum et, vehicula wisi, dapibus aliquam. In congue dolor. Quisque justo non enim non eros. Mauris rutrum, enim nec nisl felis non leo. Integer ac est eu pede bibendum vel, dignissim volutpat eu, facilisis nunc, rhoncus eget, molestie sed, luctus eget, neque. Cras dolor non nibh ultricies accumsan. Fusce a adipiscing elit. Quisque tortor. In laoreet condimentum, urna eu dui vel laoreet hendrerit wisi. Morbi nibh. Ut blandit, dapibus sit amet turpis egestas. Mauris tempor posuere, tempor tristique, urna a luctus.

Niklaus Burke
Niklaus Burke

Liczba postów : 2
Wiek : 26 lat
Skąd : Londyn
Zawód : Uzdrowiciel
Poparcie : Czarny Pan

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach